Aleksandar Sukhorukov - profesionalni plivač

Aleksandar Sukhorukov - profesionalni plivač, koji je tijekom svoje karijere sudjelovao je na Olimpijskim igrama i Svjetskom prvenstvu. On je došao dug put od nepoznatog sportaša iz Ukhta u svijet sportskih zvijezda.

Početak sportsku način

Aleksandar Sukhorukov je rođen 22. siječnja 1988. u gradu Ukhta. Da ga vode od djetinjstva navikli mama. To je zahvaljujući njezinoj Sukhorukov volio toliko vode. Njegova majka je radila s djecom u gradu Ukhta bazen. Od rane mladosti je dječak počeo hodati po sportskim klubovima i sanjao o budućnosti postati poznati profesionalni sportaš. Jednog dana odlučio je okušati u plivanju i ja postao zainteresiran u sportu.

Njegova prva pobjeda u sportu, osvojio je u 5 godina. 25-metarski štafeta mladi Aleksandar nije bio jednak. Nakon ove pobjede, napokon je odustao od borbe i kupanje. To plivač studirao sa izvanredan plivački trener Fedorov.

U školi, Aleksandar studirao dobro. Zahvaljujući dobroj uspomeni na njega u kratkom vremenu mogu učiti iz iskustva i trenirati. Nakon nekog vremena, Aleksandar Sukhorukov je najviše trenirao plivač u njegovoj školi. Njegov talent je navedeno od strane mnogih stručnjaka u ovom sportu. Svi se drže junior natjecanja Alexander osvojili nagrade.

Sportaš ima izvrsnu sprinta kreten, pa plivati ​​kratke udaljenosti. U 13 godina, ovaj obećavajući plivač dobio prvi čin i postao kandidat za majstora sporta.

Radno iskustvo

U 2004. godini, Aleksandar Sukhorukov postao član reprezentacije na plivačkom timu. Nakon ovog događaja, on je počeo njegov dug i uspješan put u međunarodnim turnirima. Ali Aleksandar je neko vrijeme da dosegne razinu na svijet. Samo u 2008. godini, saznao je da takve slave i ljubavi navijača. Ove godine sudjelovao je na Europskom prvenstvu. Tu je osvojio srebrnu medalju. A na Svjetskom kupu, osvojio je zlatne medalje u 4x100 štafeta.

Sukhorukov bio važan član tima plivača na Olimpijskim igrama u Pekingu. U 4X200 štafeta, naš tim je blizu medalju zlatnog, ali na kraju promašio pobjedu i postao je srebrna.

uspjeh u međunarodnim natjecanja u 2010.

Aleksandar Sukhorukov u 2010, reprezentacija osvojila je zlatnu medalju na Europskom prvenstvu. Naš tim u 4x100 metara releja, 4X200 m slobodno imao konkurenciju.

Nakon tog uspjeha, Aleksandar je otišao na Svjetsko prvenstvo, koje se održava u Dubaiju. Tu opet, naš tim je osvojio zlatnu medalju u 4X200 m releja, pouzdano tuče svu poznatu konkurenciju. Osim toga, tim ruskog tima postavio svjetski rekord.

Sudjelovanje u ruskim natjecanjima, Sukhorukov tri uspostavljen nacionalni rekord i 5 puta prvak unutarnje turnira. Prvenstvo grada koji plivač je osvojio 21 puta.

Osobni život

Na osobnom životu Aleksandra Sukhorukov nije bilo poznato sve do 2013. godine. Ove godine, legendarni ruski plivač naišli na manje poznatom gimnastičar Margarita Mamun. Nakon istraživanja Margarita Mamun i Aleksandar Sukhorukov pokušao što duže vremena se može provesti jedni s drugima u pauzama između natjecanja. Zajedno su proveli odmor i ostati u formi. Nakon tri romana Sukhorukov učinio Mamun nude na Olimpijskom balu. Margarita Mamun i Alexander Sukhorukov trenutno je jedan od najpopularnijih parova u sportu. Za odnos tih popularnih sportaša gledati navijačima iz cijelog svijeta, a oni su vrlo podržavaju svoje favorite.

sportaš nagrade

Za veliki broj pobjeda na prestižnom međunarodnim natjecanjima Aleksandar Sukhorukov dobio titulu počašćeni magistar sporta Rusije. Nakon svojih uspjeha na Olimpijadi u Pekingu, sportaš je nagrađen Red „Za usluge u domovinu 2. stupnja.” I na kraju Univerzijade u Kazanu, Aleksandar dobio je potvrdu o zahvalnosti od predsjednika države. U ovom Univerzijade, osvojio je zlato u dva releja.

U poznatom plivača vrlo otkriva biografiju. Aleksandar Sukhorukov došli dug put na putu do svjetske slave. Sada je jedan od najistaknutijih ruskih plivača u povijesti. Kod kuće, Aleksandar Sukhorukov je pravi legenda. Mladi sportaši uvijek ga staviti kao primjer.